Községi főtér kerül kialakításra a falukép javításáért Balsán

Európai Uniós támogatás segítségével jön létre a helyiek vágya, Balsa település főtere. Az új faluközpont nemcsak a hétköznapok közösségi tere lesz, de olyan események színterévé is válhat, amelyek jól kiegészíthetik a nemrég átadásra került IKSZT épületét.

A községi főtér kialakítása és falukép javítása című ÚMVP-pályázat keretében mintegy nettó 13 millió forintból újul meg a balsai főtér. A pályázat elemei között többek között sor kerül a Körjegyzőségi Hivatal előtt álló terület parkosítására, útjelző táblák kihelyzésére valamint a település egyes pontjain fedett pihenők kialakítására.

A projekt célja nemcsak az élhetőbb életkörülmények megvalósítása, de egy olyan falukép és főtér kialakítása is melyre méltán lehetnek büszkék településünk lakosai és melynek segítségével lehetővé válik településünk turisztikai vonzerő növelése, közösségi programjaink színtereinek a bővítése is.

A projekt 2012.01.31.-én indult. A projektben foglalt nettó 13 419 645 Ft-os 100%-os támogatás kedvezményezettje Balsa Község Önkormányzata (4468 Balsa, Szabolcsvezér út 25.). A nettó támogatáson túl fennmaradó ÁFA részt az Önkormányzat saját költségvetéséből finanszírozza.

Bővebb információ:
Balsa Község Önkormányzata
4468 Balsa, Szabolcsvezér út 25.


A Főtér helye így nézett ki a pályázat beadási utáni évben


A Főtér 2012.03.31-ei állapota

Választások


Közérdekü
"Ne gyújtsa, gyűjtse"


FotógalériákBalsa települést a Magyar Élelmiszerbank Egyesület támogatja

Ki van itt?

Oldalainkat 35 vendég és 0 tag böngészi

Látogatók

free counters
IP

Kapcsolat

Fő tér 1.
4468 Balsa
Tel: +36 42 207-692
Fax: +36 42 207-692
e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

max maillots max maillot air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet woolrich outlet

Style Setting

Fonts

Direction

 
Scroll to top